PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golobi Kingi

2 posters

Go down

Golobi Kingi Empty Golobi Kingi

Objavlja  Gašper Pet 19 Nov 2010, 23:45

Kupim 2-3 pare golobov kingov najrajši bi videl če so v beli,rdečo rjavi ali črni barvi , ker ima mami take želje smejanje. Tako če kdo pozna kašnega gojitelja teh golobv in jih ima za prodajo.

040866406

Lp.
Gašper

Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty kingi

Objavlja  pancho4 Sob 20 Nov 2010, 07:10

Zdravo.Jaz imam trenutno še 36 kom kingov pretežno belih,imel pa sem zelo lepe rdeče in rjave tudi črni so bili vmes toda sem jih na žalost oddal.4.12. Imaste razstavo v NM.toda ne verjamem da bo kaj za prodat (lani so bili samo beli pa še to izposojeni iz brežic)Preden pa nabaviš kinge moraš vedeti ,da so to zelo težavni golobi kar se tiče podmladka,da ne boš kasneje razočaran.Ponavadi je veliko jajc neoplojenih,jajca oziroma mladiče potlačijo ali celo zapustijo ko so že precej veliki in na koncu poginejo.Če imaš možnost kupi golobe ki so izvaljeni pri nas in ne uvoženi.Jaz sem jih veliko pripeljal in preplačal iz Avstrije,Nemčije,Italije in sem bil potem razočaran.Glede cen se pa vrtijo nekje okoli 15-20 € in več,ni pa rečeno ,da dražji je tudi boljši je.Če jih ne boš prej našel jih bom jaz pripeljal zase približno čez 14 dni in to slovenske po 15 € in ti lahko kakšnega odstopim.Drugače pa je daleč najboljša rastava kjer se nagledaš kingov vsako leto v začetku januarja v Schraubingu obstojajo tudi organizirani prevozi,če te še kaj zanima lahko vprašaš ti rade volje odgovorim.LP ROK
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty Re: Golobi Kingi

Objavlja  Gašper Sob 20 Nov 2010, 07:30

Ja v našem koncu kingov ni ,in tudi zato me je pritegnilo to da bi jih gojil vendar ima moja mami še zmeraj večjo željo po njih tako da bo dvojno veselje nasmeh , ja glede reje in podmladak vem sem jih že imel vendar mi jih je kuna odnesla nevtralen , sedaj pa imam voljero in prostor za njih. Ja imel sem tudi namen da bi kupil golobe od slovenskega gojitelja ,ker tudi sočlani v društvu so zadnje čase zelo razočarani z živalmi kajti ugotovili smo da so začeli množično perutnini uničevat spolovila zavijanje z očmi ,samo da bi prišli do čistega zaslužka .
Ja lahko bi se dogovorila vendar me obremenjuje samo razdalja ampak se bomo zmenili.Po kolikšni ceni pa bi bil par?

Lp.
Gašper
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty kingi

Objavlja  pancho4 Sob 20 Nov 2010, 07:54

mislim da bo par okoli 30 € lahko da bo manj,še čakam ker so gor tudi še razstave,danes so bili od 30 pa do40€ v grosuplju,ti sporočim.LP
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty Re: Golobi Kingi

Objavlja  Gašper Sob 20 Nov 2010, 07:58

Aha no prav,se slišimo. mižikanje

LP.
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty kingi

Objavlja  pancho4 Čet 25 Nov 2010, 02:53

Če nujno rabiš sem danes dobil 4 pare kingov,za par sem dal 30 €,svetlo rjavi in temno rjavi par ti lahko odstopim ,so sparjeni in so že imeli mladiče,lepi.LP ROK
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty Re: Golobi Kingi

Objavlja  Gašper Pet 26 Nov 2010, 06:54

No nujno niti ni ,so pa vremenske razmere tudi nepreveč dobre za vožnjo tako da bi raje drugič vzel če boš mogoče kaj imel.

Hvala na sporočilu. nasmeh

Lp.
Gašper
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Golobi Kingi Empty Re: Golobi Kingi

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu