PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

5 posters

Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Alojzij Pon 21 Feb 2011, 10:16

V mestu Tours v Franciji je od 19.do30. januarja 2011, potekala svetovna razstava ptic.
Udeleženci smo bili tudi Slovenci z najboljšimi pticami, ki so se "prebile" skozi kvalifikacije.
Z velikim veseljem in ponosom sporočam, da imamo ponovno
dva nosilca medalj iz svetovnega prvenstva. zelo vesel

V konkurenci 27000 ptic, sta nosilca medalj za Slovenijo:

Ivan Hafner- društvo Škofja Loka, 2 zlati, 1 bronasta medalja, za papige standard in
Željko Furlan- društvo Ilirska Bistrica, srebrna medalja, za kanarčke pevce malino.

Iskrene čestitke !!! klicaj
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Pago Tor 22 Feb 2011, 02:15

No, to je pa kar lep uspeh. Čestitke.
Pago
Pago
Član
Član

Število prispevkov : 70
Datum registracije : 11/11/2010
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Matic Tor 22 Feb 2011, 02:56

Tudi jaz iskreno čestitam, saj je za tak uspeh potrebno kar nekaj znanja in truda. cheers
Matic
Matic
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 04/01/2011
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Pago Tor 22 Feb 2011, 03:05

aja, a je možno kje kake slikce videt?
Pago
Pago
Član
Član

Število prispevkov : 70
Datum registracije : 11/11/2010
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Alojzij Tor 22 Feb 2011, 05:37

Sam se svetovne razstave nisem udeležil, zato lastnih posnetkov nimam!
Dajem povezavo na spletno stran prizadevnega društva Beltinci, kjer poleg veliko
koristnih podatkov najdete tudi slikovno poročilo s svetovne razstave v Franciji.

Samo glej in se čudi!!!!! zelo vesel

http://www.slavcek-beltinci.si/
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Alojzij Tor 22 Feb 2011, 10:10

Matic je napisal/a:Tudi jaz iskreno čestitam, saj je za tak uspeh potrebno kar nekaj znanja in truda. cheers

Za tak in podoben uspeh pri pticah, je potrebno vložiti približno toliko truda in let, kod bi povprečni smučar
vložil truda, da bi bil dosegel Tino Maze ali Bojana Križaja v smučanju. zelo vesel
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  LANA10 Pet 25 Feb 2011, 23:19

Čestitke....to je zelo velik uspeh za Slovenijo, predvsem pa nagrada za gojitelja za ves trud, ki ga je posvetil pticam.
Vse lepo še naprej in veliko takih uspehov.
Lp ☀
LANA10
LANA10
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 14/02/2011
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Mica Sob 26 Feb 2011, 00:50

Iskrene čestitke tudi z moje strani in seveda od mojega Maxa - http://file.si/files/30574_3qjqb/Max2.wmv., ki je prišel prav iz gnezda pri g. Hafnerju. nasmeh
Sinoči je v Svetu na kanalu A bila tudi kratka reportaža o g. Hafnerju in njegovih pernatih prijateljih. nasmeh, žal prispevka v arhivu nisem našla.

Mica
Mica
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 28/01/2011
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Matic Sob 26 Feb 2011, 03:47

Jaz sem tudi iskal v arhivu pa nisem našel posnetka. jezen
Matic
Matic
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 04/01/2011
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Pago Ned 27 Feb 2011, 02:55

Pago
Pago
Član
Član

Število prispevkov : 70
Datum registracije : 11/11/2010
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic Empty Re: Medalje za Slovenijo tudi na svetovnem prvenstvu ptic

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu